דירה, רכב, עסק, ימי

ביטוח דירה
שני ביטוחים נכס אחד 
ביטוח דירה מורכב משני ביטוחים שונים – ביטוח נכס וביטוח תכולה. "סוכנות אלי ארליך" מעמידה לרשותכם מגוון ביטוחי דירות וייעוץ מקצועי שיאפשר לכם לשמור על רכושכם.

קודם כל, חובה לפני רכישת ביטוח דירה לבצע סקר ביטוח, על מנת שהפוליסה תבטח ערכים ריאליים לכינון הנזק ותמנע מצב של תת ביטוח.
צוות הסוכנות מעמיד לרשות לקוחותיה ניסיון עשיר ומגוון מסלולי ביטוח למבנה ולתכולה בהתאמה אישית.

לבעלי דירות בבתים משותפים מציע אלי ארליך לבטח גם את ערך הקרקע על מנת שלא להיות תלויים בעת נזק מוחלט לדירה ביכולת כל השכנים לבנות מחדש את הדירות שלהם. 

סקירה קצרה על ביטוח דירה

ולכן ביטוח דירה מורכב משלושה ביטוחים:

 • ביטוח תכולה.
 • ביטוח מבנה.
 • ביטוח ערך הקרקע.
חשיבותו של ביטוח זה היא אספקת רשת הביטחון הכספית שמספק הביטוח, תאפשר למשפחה פיתרון זמני וסופי לנזקים שנגרמו להם.

ביטוח דירה ניתן לרכוש בשלמותו אך גם בחלקיו - כך יוצא ששוכרים יעדיפו לרכוש רק את ביטוח התכולה בעוד בעל הנכס יסתפק בביטוח הנכס וערך הקרקע.

ביטוח רכב
מגוון ביטוחי רכב לביטחון אישי על הכביש 

נסיעה על הכביש הינה פעילות יום יומית, אך זו עדיין פעילות רצופת סכנות. סוכנות אלי ארליך מעמידה לרשות מבוטחיה מגוון ביטוחי רכב במחירים אטרקטיביים במיוחד, יחד עם שירות מקצועי ואישי.
תחום ביטוחי הרכב הינו תחום דינאמי ותחרותי במיוחד. הסוכנות פורסת בפני מבוטחיה מגוון ביטוחי רכב של חברות הביטוח המובילות בישראל, במחירים אטרקטיביים כולל רכבי יוקרה.

כך יוצא שלקוחות סוכנות אלי ארליך נהנים גם מביטוחי הרכב הטובים ביותר, גם ממחירים משתלמים וגם מצוות הסוכנות המקצועי העומד לרשותם בכל עת.

סקירה קצרה על ביטוח רכב

שלושת ביטוחי הרכב הקיימים בישראל הם ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.

 • ביטוח חובה מספק כיסוי במקרה של פגיעות גוף, ורכישתו מחויבת על פי חוק.
 • ביטוח מקיף מספק כיסוי למגוון מצבים כגון שריפה, גניבה, פריצה וגם צד ג'.
 • ביטוח צד ג' מספק כיסוי אך ורק למקרה שנגרם נזק לצד שלישי ורכוש באשמת המבוטח.
לכל בעל רכב מתאים ביטוח שונה על פי צרכיו ויכולותיו. אך בכל מקרה חשוב שתדעו שמאחוריכם ניצב צוות מיומן, שיעמוד לרשותכם בכל מצב ויעלה אתכם חזרה על הכביש כמה שיותר מהר.

ביטוח עסק
מגוון הגנות לעסק בהתאמה אישית 
כל עסק עלול לעמוד בפני סיכונים שונים ובלתי צפויים. כמו כן, חייב בעל העסק להפקיד את ביטוח עסקו בידי סוכן ביטוח מהשורה הראשונה שיעמוד לימינו מקצועית הן בדלב ביצוע הפוליסה והן בשלב היווצרות התביעה. ביטוחים עסקיים מבית סוכנות אלי ארליך יספקו לכם את ההגנות החשובות הללו, ויאפשרו לכם להתמקד במה שאתם אוהבים לעשות ויודעים לעשות – העסק שלכם.
אלי ארליך המנכ"ל כמי ששימש בעבר כמנכ"ל מפעלי "בלבס" וכמנהל רכש באלאופ כמומחה למסחר, שיווק, ניהול עסקים, בנקאות, ריביות והתנהלות עיסקית מעמיד לרשותכם את כל נסיונו זה, בן למעלה מ-30 שנה, ובנוסף אנשי מקצוע מומחים, בעל ידע מקצועי רב שידעו במשותף להתאים לעסק שלכם את הביטוחיים העסקיים הנדרשים ולאפשר לכם לנהל אותו בראש שקט.

מהו ביטוח עסק?

"ביטוח לעסק" הוא שם כולל למגוון ביטוחים לעסקים שמטרתם היא לספק לעסק כיסוי ביטוחי למצבים שונים, על מנת שהעסק יוכל לחזור לשגרת העבודה כמה שיותר מהר.

בין הביטוחיים העסקיים ניתן למצוא:

 • ביטוח תכולת עסק
 • ביטוח מבנה
 • ביטוח אחריות מקצועית
 • ביטוח צד ג'
 • ביטוח חבויות
 • ביטוח סחורה בהעברה
 • ביטוח ימי
 • ביטוחי צי רכב המפעל
בעת רכישת ביטוחים לעסק חשוב לבצע התאמה מדויקת של תמהיל הביטוחים. לשם כך חובה להיעזר באיש מקצוע.

אלי ארליך אישית משמש יועץ מלווה בהנהלת לקוחותיו.

ביטוח ימי אוירי
סחר בינלאומי בראש שקט 
ביטוח ימי מספק כיסוי ביטוחי למטען שלך בזמן ההובלה, ויכול למנוע ממך הפסדים כספיים מיותרים. "סוכנות אלי ארליך" המחזיקה ברשיון מורשה לביטוח ימי תתאים לך את הביטוח העונה על צרכיך, יחד עם ההרחבות הנדרשות.
כשמובילים מטען אין לנו שליטה על מלחמות בעולם, טעויות אנוש, איתני הטבע ותקלות. ביטוח ימי אמנם לא יכול למנוע את כל זה, אבל הוא כן יכול לספק לך כיסוי מקיף.

"סוכנות אלי ארליך" מעמידה לרשותך מגוון כיסויים, המותאם למטענים שונים ולצרכים מגוונים של בעלי עסקים ומובילים.

סקירה קצרה על ביטוח ימי אווירי

כאשר שולחים סחורה באוויר, בים או בדואר, יש לבטח אותה כנגד סיכונים שונים. הביטוח יוכל להיעשות על ידי המוביל או בעל הסחורה ואמור בעקרון לכסות את המשלוח מפתח המשלח ועד לפתח המקבל..

הביטוח הימי חייב לכלול הרחבות מיוחדות בהתאם לסוג המטען לדרך בה מובל המטען, תכולתו ודרישות המוביל והלקוח.