פרופיל חברה

במשך למעלה מ 36 שנה פועלת "סוכנות אלי ארליך שירותי ביטוח" למען לקוחותיה תוך מתן פתרונות ביטוח ייחודים לקהלי נישה ולקהל הרחב. ההתמחויות השונות והמענה המקצועי מיצבו את הסוכנות בין סוכנויות הביטוח המובילות בישראל.
ייחודה של הסוכנות מתבטא בלקוחות שלה. הסוכנות משרתת את גדולי ארגוני הגמלאים וארגוני העובדים והעצמאים בישראל. כמו כן מחזיקה הסוכנות בתו האגודה הישראלית לסוכרת, וכן בתו האגודה לסוכרת נעורים מעל 12 שנה.

בנוסף, אלי ארליך משמש כחבר הוועדה הפרלמנטארית ברשות יושב ראש הכנסת לסיוע לניצולי שואה.

מקצועיות מוכרת ומוערכת
המוצרים הייחודים, השירות המקצועי והקשר עם הלקוחות הזקוקים לפתרונות ביטוח מיידים שאינם נפוצים בסוכנויות אחרות, הציבו את אלי ארליך שירותי ביטוח בקבוצה המובילה של סוכנויות הביטוח. כתוצאה מכך הוענקו לסוכנות מגוון ציונים לשבח, ביניהם סוכן מצטיין של מגדל חברה לביטוח בע"מ, מנורה, הראל ביטוח ופיננסים וכלל ביטוח.

כמו כן, כבר למעלה מ 32 שנה שימש אלי ארליך כנשיא מועדון סוכני ביטוח חיים של הסנה חברה ישראלית לביטוח כשזו החזיקה ב- 40% משוק הביטוח בישראל, וכסגן נשיא מועדון של מנורה מבטחים. בנוסף הסוכנות זכתה באות Top of the table – life member של מועדון היוקרה העולמי MDRT.

חווית שירות ייחודית
סוכנות ביטוח אלי ארליך שירותי ביטוח מתגאה בחווית שירות ייחודית ואינטימית ממנה נהנים לקוחות הסוכנות, בזכות מנהלות תחומים שרובן ככולן הן עובדות ותיקות, בעלות ידע מקצועי ותודעת שירות גבוהה.

הסוכנות עובדת עם חברות הביטוח והגופים הכלכליים המובילים בישראל ביניהם:

  • מגדל חברה לביטוח בע"מ
  • הראל ביטוח ופיננסים
  • כלל ביטוח
  • הפניקס
  • איילון חברה לביטוח
  • שומרה חברה לביטוח בע"מ
  • מנורה מבטחים

העבודה ארוכת השנים עם חברות הביטוח המובילות בישראל מאפשרת לסוכנות לספק ללקוחותיה מוצרים ייחודים במחירים אטרקטיביים.
סוכנות אלי ארליך מובילה את שוק מוצרי הביטוח לגיל השלישי בישראל ואת הפניה לקהלי נישה, ומזמינה אתכם להצטרף לקהל לקוחותיה.